Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost učencev

Petek, 11. 3. 2022, je bil za naše prvošolce prav poseben, saj so postali del Šolske skupnosti učencev naše šole.

Tretjo šolsko uro so se učenci 1. a in 1. b razreda zbrali v svoji lepo urejeni učilnici na posebnem dogodku – sprejemu v Šolsko skupnost učencev OŠ Frana Kranjca Celje. Prireditvi so se pridružili njihovi učitelji, predstavnika Šolske skupnosti z mentorico ter nastopajoči učenci 5. a razreda z mentorico Nevenko Brežnik, ki so prvošolce presenetili s predstavo. Prvošolci so na prireditvi tudi zapeli nekaj pesmi.

Predstavnika šolske skupnosti učencev Mila in Lev sta ob koncu prireditve vsakemu učencu za spomin na ta dan izročila obesek, izdelan posebej za ta dogodek. Fotografije s sprejema prvošolcev pa bodo poskrbele, da nam bo dogodek še dolgo ostal v spominu.

Vsem čestitamo!

Mentorici Šolske skupnosti učencev

Eva Ambrož Hažič in Alja Žekar

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.