Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti

Področja, interesne dejavnostiIzvajalec/ mentor Za razred
RAČUNALNIŠTVO
Računalništvo 3Čobec3.
ŠPORT
Športno socialne igreK. Farkaš1.
T-ballKunej2., 3.
Kolesarski krožek z izpitomMeštrov, Lončar, Brežnik, Kroflič, J. Polak5.
Planinski krožekŠtor1.-3.
Planinski krožekIrgolič4.-9.
Splošna kondicijska pripravaBožiček8.-9.
MEPIIrgolič, Petan, Štor9.
TUJI JEZIKI
Bralna značka: TJAA. Žekar4., 5.
Bralna značka: TJAVelenšek6.-9.
Bralna značka: TJAHorvat6., 8.-9.
Bralna značka: TJAJ. Polak7.-9.
Bralna značka: NEMVelenšek4.-9.
FrancoščinaRokavec6.
English clubJ. Polak6.-9.
TEHNIKA
Robo praktikKamberović4.-9.
Foto krožekRemih6.-8.
LOGIKA
Ugankarski krožekBrežnik4., 5.
Krožek za razmišljanjePetan6., 7.
UMETNOST
Cici pevski zborPušnik1., 2.
Otroški pevski zborPušnik3.-5.
Mladinski pevski zborPušnik6.-9.
SLOVENŠČINA
Čarobni svet pravljicK. Lončar1.
Čarobni svet pravljic 2K. Kenda2.
Bralna značka: SLJBrežnik5.
Bralna značka: SLJMilojević6.-9.
Bralna značka: ZGOHorvat6. a, 7.
Bralna značka: ZGORebernak6. b, 8., 9.
NARAVOSLOVJE
Šolski vrtičekŠtor3.
 
TEKMOVANJA iz znanj MOŽGANČKI
Cankarjevo – MehurčkiK. Lončar1.
Cankarjevo – MehurčkiK. Kenda2.
Cankarjevo – MehurčkiE. A. Hažič3.
CankarjevoPrevolšek4.
CankarjevoBrežnik5.
CankarjevoRokavec6.-9.
MATMeštrov4.
MATS. Lončar5.
EKO kvizFlere6.-9.
Logična pošastFlis Jurko6.-9.
Razvedrilna matematikaKamberović6.-9.
Vegovo priznanjeRemih6.-9.
LogikaRemih6.-9.
BoberFlis Jurko6.-9.
Kresnička (NAR)M. Štor1.
Kresnička (NAR)Kunej2.
Kresnička (NAR)Čobec3.
Kresnička (NAR)Prevolšek4.
Kresnička (NAR)Brežnik5.
Kresnička (NAR)Petan6., 7.
GeografijaRebernak7.-9.
AngleščinaVelenšek6.-7.
AngleščinaHorvat8.-9.
NemščinaVelenšek8., 9.
KemijaPetan8., 9.
BiologijaFlere8., 9.
Prva pomočPetan8.
ZgodovinaHorvat8.-9.
FizikaKamberović8., 9.
Konstruktorstvo in tehnologije obdelavRemih8.-9.
Znanje tehnologijRemih6.-9.
 
Šolske proslave

Šolske proslave bomo pripravili ob Dnevu samostojnosti in enotnosti, ob Slovenskem kulturnem prazniku in ob Dnevu državnosti.

Ob Dnevu spomina na mrtve pa bomo pripravili komemoracijo pri spomeniku na šoli.

Mentorice: Mateja Rokavec, Martina Kroflič, Barbara Žgajner, Nevenka Brežnik, Dragica Milojević, Eva Ambrož Hažič, Klara Lončar, Zala Pušnik


Cici pevski zbor

Učenci 1. in 2. razreda se vključujejo v cici pevski zbor. Učenci se učijo novih pesmi in z njimi popestrijo šolske in izvenšolske prireditve.

Zborovodkinja: Zala Pušnik


Otroški pevski zbor in mladinski pevski zbor

Učenci od 3. do 5. razreda se vključujejo v otroški pevski zbor, starejši učenci od 6. do 9. razreda pa v mladinski pevski zbor. Druži jih veselje do glasbe, petja in nastopanja, kjer vsako leto razveseljujejo s svojim pevskim znanjem.

Zborovodkinja: Zala Pušnik


Urnik pevskih vaj:

DEJAVNOSTČAS
Cici pevski zbor 1.-2. razredSRE, 5. ura
Otroški pevski zbor 3.–5. razredPON in SRE, 6. ura
Mladinski pevski zbor 6.–9. razredPON in SRE, 7. ura, PET, 6.-7. ura

Kulturne prireditve za okolje

Izvedli jih bomo na željo in v sodelovanju z okoljem ter glede na priporočila NIJZ zaradi koronavirusa.

Vodja: Mateja Lajh