Humanitarna akcija Pomagajmo Ukrajini

Dragi starši, učenci in zaposleni!

V petek, 11. 3. 2022, smo zaključili humanitarno akcijo Pomagajmo Ukrajini. Tako kot mnogokrat doslej nam je ponovno uspelo stopiti skupaj in izraziti sočutje ter solidarnost do ljudi, ki jih je prizadela vojna. Kot ste lahko videli v avli šole, smo nabrali velike količine tako hrane kot higienskih pripomočkov, sanitetnega materiala, toplih oblačil in odej, igrač ter hrane za živali. Vse to smo predali Civilni zaščiti Mestne občine Celje, ki bo poskrbela, da bo pomoč prišla v prave roke.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste prispevali k uspešnosti humanitarne akcije. Hvala tudi prostovoljcem iz 3. b, ki so sami priskočili na pomoč in vsako jutro pridno razvrščali ter zlagali stvari, ki smo jih prinašali.

Te dni nas je trpljenje ljudi iz druge države povezalo in nam odprlo srca. Ohranimo ta občutek in spoznanje, da je mir vrednota, za katero si mora vsak trenutek prizadevati sleherni prebivalec našega skupnega planeta.

Suzana Fideršek in Dragica Milojević

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.