Obvestilo – Evropska vas (TEHNIŠKI DAN)

V torek, 15. 3. 2022, bo v šoli potekal tehniški dan na temo ITALIJA. Cilj je spoznati državo, njene značilnosti, kulinariko ter pripraviti program za nastop v mestu, ki bo 9. maja. Cilj je tudi izdelati čim več izdelkov, ki bi jih lahko uporabili za postavitev stojnice ali jih na stojnici razdelili (recepti, magnetki, priponke, plakati, …).

ORGANIZACIJA:

PRIHOD V ŠOLO IN ODHOD DOMOV

• Vsi vozači (tudi s kombiji) pridejo v šolo z 2. šolskim prevozom (vozni red je priložen spodaj). Ostali pridejo v šolo ob 8.15. Vse predure torej odpadejo, prav tako JVV4-9.
  • JV1 in JVV2-3 za učence 1. triade bo kot po navadi.
  • TD traja skupaj 5 šolskih ur.
  • Dejavnosti po 5. uri in v času PB odpadejo (do 16.00).
  • Popoldanske izvenšolske dejavnosti po 16. uri bodo kot običajno. Učenci pridejo nazaj od doma.

Šolski prevoz domov:

1. ODHOD ŠOLSKIH AVTOBUSOV OB 13.00 za 2.-5. razred in učence brez kosila
  2. ODHOD ŠOLSKIH AVTOBUSOV IN KOMBIJEV OB 13.30 za ostale učence

Po učence 1-3, ki ostanejo v PB, pridejo starši.

OPB IN VV

OPB 1-3 se začnejo ob 12.45 in potekajo po urniku OPB 4 in 5 ter VV pa izvedejo učitelji do odhoda šolskih prevozov (13.30). Vmes kosilo.

Ne pozabite odjaviti kosila, če ga ta dan učenec ne bo imel v šoli!

Vodja projekta Evropska vas
Manja Mulec

Vozni red za ta dan je na tej strani.