Aktivnosti v času zimskih počitnic

Pozdravljeni, učenci.

Mestna občina Celje v sodelovanju s partnerji Tehnopark Celje, Muzej novejše zgodovine Celje, Pokrajinski muzej Celje, Tropska hiša, Celjski mladinski center, UI turizem in ZPO-Celjsko kočo v času zimskih počitnic izvaja kampanjo –  V Celje po veselje!, ki traja od 16. 2. do 6. 3. 2022. Namen kampanje je, da se predstavijo aktivnosti, ki jih mesto ponuja za  najmlajše obiskovalce, družine in gurmane. Celje je nadvse igrivo mesto in  mesto nepozabnih izkušenj za obiskovalce. V priponki vam posredujemo program. Morda pa bo v počitniškem tednu čas, da obiščete kakšno izmed njih.

V priponki najdete tudi program športnih aktivnosti, ki se jih lahko udeležite.

Želim vam, da bodo dnevi v naslednjem tednu sproščujoči, polni nepozabnih, veselih trenutkov, predvsem pa uživajte v naravi. Z novo energijo za delo in opravljanje obveznosti se vrnite v šolo v ponedeljek, 7. marca 2022.

Danica Šalej, ravnateljica

Podroben opis programov (PDF, 173  K)
V Celje po veselje (seznam programov in izvajalcev (PDF, 2,6 M)

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.