Zadnje dni v OPB smo popestrili z novo igro, ki smo si jo izmislili kar sami. Učenke so na blazinah ustvarjale najrazličnejše gimnastične in akrobatske postavitve. Zanje je veljalo eno samo pravilo, da ustvarijo postavitev, ki vse sodelujoče med seboj poveže. Pri tem so pokazale veliko spretnosti, ravnotežja, ustvarjalnosti in medsebojnega sodelovanja.
Vsaka nova postavitev je bila poseben izziv, ob katerem ni manjkalo smeha, navdušenja in dobre volje. Nastale so prave male akrobatske skulpture, ki smo jih tudi fotografirali za spomin na prijetne trenutke ob zaključku šolskega leta.
Tako smo zadnje dni preživeli aktivno, igrivo in v odličnem vzdušju.
Dragica Milojević



















