Celjski grad s Pečovnika

Po poteh celjskih grofov in Barbare Celjske

Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 04. 12. 2021, gremo z mladimi planinci »Po poteh celjskih grofov in Barbare Celjske« (12km, 5 ur). Dobimo se ob 8.00 na parkirnem prostoru ob začetku PELIKANOVE POTI (sotočje Voglajne in Savinje).  Prihod nazaj na parkirni prostor ob Gasilskem domu v Zagradu je predviden ob 16.00. Prijavnico učenci vrnejo Mateji Štor, učiteljici 1. a razreda do četrtka, 03. 12. 2021. Pohod bo v vsakem vremenu.

S seboj naj imajo:

  • planinske čevlje in oblačila (pelerino, rezervno majico, kapo, rokavice),
  • dnevnik mladega planinca in osnovne barvice,
  • majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • 3 sendviče, 2 vodi,
  • nekaj denarja za čaj ali zavitek na koči,
  • dobro voljo in nasmeh.                                                   

Planinski pozdrav in varen korak!

Metka Irgolič učiteljica športa,
planinska vodnica PD Grmada

Prijavnica za Barbarin pohod