Dom na Smrekovcu 1377 m

Planinski pohod na Smrekovec

Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 6. 11. 2021, odhajamo s planinskim krožkom na Smrekovec, 1577m. Dobimo se ob 7.30 na AP na Polulah, kjer se bomo z avtobusom zapeljali do Belih Vod, potem pa peš odšli do koče na Smrekovcu in na sam vrh. Skupaj 5 ure zmerne hoje. Na AP na Polule se vrnemo okoli 18.00. Prispevek za avtobus (8 EUR, če bo prijavljenih 45 otrok) boste poravnali preko položnice pri malici. Prijavnico prinesite čim prej učiteljici Mateji Štor, 1.a ali Metki Irgolič, ker je število sedežev na avtobusu omejeno – 45.

S seboj imejte:

  • hrano iz nahrbtnika (3 sendviče), 2 vodi ali čaj,
  • primerno planinsko obutev in oblačila (pelerino, rezervno majico, kapo, rokavice),
  • dnevnik mladega planinca in osnovne barvice,
  • majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • jabolko, sladki priboljšek,
  • dobro voljo in nasmeh,
  • kakšen evro za spominek ali čaj.                                                   

Planinski pozdrav in varen korak!

Metka Irgolič učiteljica športa,
planinska vodnica

Prijavnica za planinski izlet Smrekovec 2021