OBVESTILO – POPOLNE ZAPORE CEST

OBVESTILO – POPOLNE ZAPORE CEST

Spoštovani starši.

Obveščamo vas o treh popolnih cestnih zaporah:

  1. Tremerje – Debro (stara cesta do železniškega podhoda), od 22. 3., predvidoma 10 dni, zaradi asfaltiranja in popravila cestišča. Učenci naj v času zapore pridejo peš do gostišča Hohkraut, kjer jih bo po ustaljenem voznem redu čakal prevoz.
  2. Skalna klet, od 23. 3., predvidoma dober teden dni (skica v priponki). Učenci vstopajo po ustaljenem voznem redu. Avtobus bo naredil obvoz skozi mesto (pri pošti).
  3. Košnica – Liboje od 23. 3., predvidoma 10 dni, obvoz skozi Petrovče (skica v priponki). Zaenkrat bo kombi vozil po ustaljenem voznem redu in ustavljal na običajnih postajališčih. V kolikor kombi ne bo mogel prek zapore, vas bomo o spremembi voznega reda obvestili naknadno.