Spletinari IzziBlog 2023

Z lahkim korakom v novo šolsko leto

Na zadnjem spletnem predavanju smo vas vprašali, katere teme vas zanimajo.

Vaša najpogostejša odgovora sta bila MOTIVACIJA ter SPROŠČANJE. 


In tu smo – z novo mini serijo brezplačnih spletnih predavanj za starše in učence. Tudi tokrat bo z nami strokovnjakinja Petra Cvek, ki bo, kot nazadnje, podelila veliko praktičnih nasvetov in konkretnih odgovorov na vaša vprašanja.

Če se kot starš sprašujete, kako (uspešno) motivirati svojega najstnika, ali pa si učenec ali učenka in si želiš spoznati, kako se sprostiti, ko te muči stres pred spraševanjem – je ta novička ravno prava za vse vas. 🙂

MITI IN RESNICE O NOTRANJI MOTIVACIJI MLADIH

Brezplačno spletno predavanje za STARŠE
Četrtek, 5. oktober, ob 18. uri

Tako starši kot učitelji smo s svojimi izkušnjami spoznali pomembnost učenja, ki je otroci morda še niso. Verjamemo, da vemo, kaj je dobro za njih, in jih skušamo motivirati, da bi sledili našim idejam.
Pa vendar se v praksi velikokrat izkaže, da pri tem nismo tako uspešni, kot si želimo. Na webinarju bomo spregovorili, zakaj je tako in kakšen vpliv kot starši in učitelji sploh lahko imamo na svoje otroke in učence.

Na spletnem predavanju bomo skupaj spoznavali:

  • 3 mite o motivaciji,
  • kako si grenimo življenje s prepričanjem, da drugega lahko motiviramo, a se s tem od otroka ali učenca pravzaprav le oddaljujemo,
  • ali lahko vplivamo na motivacijo otroka in na kakšen način.

Želim (uspešno) motivirati svojega najstnika! | PRIJAVA

TEHNIKE SPROŠČANJA ZA IZZI VSAKDAN

Brezplačno spletno predavanje za UČENCE in DIJAKE
Četrtek, 12. oktober, ob 18. uri

Napetost v želodcu, potne roke, suha usta, nemir v telesu. Kaj storiti, kako si pomagati in se umiriti? Predstavili in preizkusili bomo različne tehnike sproščanja ter podali praktične nasvete, s katerimi si lahko dolgoročno pomagamo k večji sproščenosti.

Na spletnem predavanju bomo skupaj spoznavali:

  • kdo ali kaj nam povzroča stres in nesproščenost,
  • kako so med seboj povezana naša čustva, občutki v telesu, misli in naše delovanje,
  • 3 tehnike sproščanja.

Želim premagati stres pred testom! | PRIJAVA

Se vidimo na spletnem predavanju!
Ekipa IzziBloga

Scroll to Top
Skip to content