Oddaja Terapevt v živo

Spoštovani!

Vseslovensko družbeno odgovoren program neodvisen.si bo v ponedeljek, 31. 1. 2022 nadaljeval z nizom oddaj “V ŽIVO OB 20.00”. Po uspešno izvedeni premierni oddaji BOJEVNIK, bo tokrat oddaja z naslovom TERAPEVT, katere gost v studiu bo Miha Kramli z dolgoletnimi terapevtskimi izkušnjami.

V oddaji boste poslušalci lahko dobili odgovore na vprašanja, ki se pojavljajo v stiskah povezanih z vsemi oblikami zasvojenosti. Tudi tokratna oddaja bo gledalcem omogočala zastavljanje vprašanj, na katera bosta Miha Kramli in Bojan Kodelja odgovarjala v živo.

Učitelji in starši lahko do dogodka dostopate preko povezave https://omrezje.neodvisen.si/social/dogodki/online-v-zivo/sirsa-druzba/terapevt ali na naši neodvisni Facebook strani.

Predhodna prijava ni potrebna.

Lep pozdrav,

ustvarjalci programa neodvisen.si

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen.