OBVESTILO: tehniški dan

Tehniške delavnice - izdelovanje novoletnih okraskov

VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV – 23.11.2022


V sredo, 23. 11. 2022, bo za vse učence potekal 2. del tehniškega dne, Tehniške delavnice – izdelovanje novoletnih okraskov, in sicer v času 3., 4. in 5.  šolske ure. Učenci bodo imeli delavnice v matičnih učilnicah. O potrebščinah, ki jih učenci potrebujejo s seboj, se pogovorijo z razrednikom.

Zjutraj pridejo učenci v šolo kot običajno. Pouk po sredinem urniku bo potekal 0., 1. in 2. šolsko uro. Po peti šolski uri bodo učenci odšli domov – izbirni predmeti, interesne dejavnosti in popoldanske dejavnosti za otroke bodo odpadle.

OPB 1, 2, 3 bodo potekali urniku. OPB 4, 5 in VV bo do odhoda šolskega avtobusa.

Edini avtobusni prevoz (tudi s kombiji) učencev domov bo ob 13.15.

Po učence, ki bodo ostali v OPB 1, 2, 3, pridejo starši.

Tanja Remih, vodja tehniškega dne