OBVESTILO za atletski športni dan

VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV – Športni dan, 15. 4. 2022


V petek, 15. 04. 2022,  bo športni dan – ATLETIKA na atletskem stadionu Kladivar Celje.

Jutranji prevozi v šolo z drugo avtobusno vožnjo (tudi kombiji). Predure in JVV4-9 odpadejo.

JV1 in JVV2-3 bo kot običajno.

Učenci od 1. do 2. razreda in 9.r razred gredo zjutraj ob 8.10 na avtobuse, označene in ločene po razredih, ki jih odpeljejo s Polul na atletski stadion Kladivar (2 avtobusa). Tisti, ki so doma na Polulah in Bregu, vstopijo na avtobuse na postaji na Polulah, vozači pa presedejo na avtobus svojega razreda. Učenci sedijo na avtobusu z maskami, ločeno po oddelkih, na vsaki strani busa en oddelek.

Učenci  9.r razreda bodo pomagali pri meritvah, zato se oglasijo Metki Irgolič TAKOJ zjutraj, ko pridejo na stadion. Učenci 3.,4., 5., 6., 7. in 8. razredov pa se ob 8.20 zberejo v matičnih učilnicah in gredo pozneje peš do stadiona. Do odhoda se ravnajo po navodilih razrednikov oz. spremljevalcev.

Na stadion pridemo vsaj 15 minut pred začetkom testiranja, učenci se najprej ogrejejo, nato se preizkusijo:

V TEKU NA 60 M, V VZDRŽLJIVOSTNEM TEKU NA 600 METROV IN V SKOKU V DALJAVO Z ZALETOM.