OBVESTILO – SKUPNE GOVORILNE URE

Spoštovani starši.

V ponedeljek, 18. 10. 2021, bodo od 16.30 do 18.00 ure skupne popoldanske govorilne ure. Razredniki bodo na govorilno uro povabili posamezne starše. Ker vam bodo določili termin, vas vljudno prosim, da ste ob prihodu točni. Če se na govorilno uro ne boste mogli odzvati, to nemudoma sporočite razredniku.

Na govorilno uro k razredniku oziroma učitelju predmeta se lahko najavite tudi starši, ki to želite.

Prosim, da se najavite  po e- pošti  (naslovi objavljeni na spletni strani) najkasneje do četrtka, 14. 10. 2021, do 12. ure. Učitelj oziroma razrednik vam bo sporočil točno uro govorilne ure.

V šolo vstopate skozi glavni vhod za obiskovalce (pri avli šole). V šolo lahko vstopate samo v primeru, da zadostite pogojem PCT in si nadenete masko.

V ponedeljek, 18. 10. 2021, do 16. ure bo potekala tudi zbiralna akcija starega papirja. Vabim vas, da sodelujete in nam s tem pomagate polniti šolski sklad.

Lep pozdrav.

Danica Šalej, ravnateljica