MEPI odprava Po Celjskem 2023

MEPI odprava – “Po celjskem”

MEPI-jevci OŠ Frana Kranjca smo se od 19. do 20. 5. 2023 udeležili poskusne MEPI odprave “Po celjskem”, ki smo jo zelo uspešno končali.

Pot nas je vodila od šentjurske železniške postaje, preko Resevne, Svetine in Pečovniške koče, kjer smo v hladnem vremenu postavili tabor in prespali v šotorih. Sami smo si kuhali in zvečer zakurili ogenj. Ponoči nas je spremljal dež, vendar se nismo ustrašili.

Naslednji dan smo si skuhali juho in hrenovke, da smo se pogreli. Pospravili smo tabor in jo mahnili proti Tovstemu vrhu, kmetiji Ivankovič in čistilni napravi Tremerje, kjer smo imeli zadnjo kontrolno točko.

V dveh dneh smo prehodili več kot 26 km, se brez telefonov v naravi zabavali, si med seboj pomagali in se prilagajali skupini.

Zelo dobro je bilo. Bravo, Polule!

Doživetja na MEPI odpravi Po celjskem
Scroll to Top
Skip to content