Evropska vas v Mestni občini Celje

Celjske šole bodo na stojnicah predstavljale izdelke ob Dnevu Evrope. Vsaka šola predstavlja svojo državo Evropske unije, naša šola bo predstavila Italijo. Tako lahko vsi prijetno spoznavajo Evropsko unijo.

Mali in veliki atletski pokal (MAP in VAP)

Za učence od 5. do 9. razreda bosta na atletskem stadionu Kladivar potekala tekmovanja za mali in veliki atletski pokal. Učenci se bodo pomerili v tekih, skokih in metih.

Obisk udeležencev ERASMUS seminarja

Obiskalo nas bo 35 gostov, udeležencev ERASMUS seminarja Gozd - naš vseživljenjski učitelj. Gosti bodo prišli iz Italije, Srbije in Slovenije.

Valeta

Valeta ob zaključku šolanja devetošolcev.

Ekskurzija München

Ekskurzija v München za učence od 6. do 9. razreda, ki obiskujejo pouk nemščine.

Tehniški dan 7. razred

Ogled Srednje šole za hortikulturo in vizualne umetnosti in delavnice Več informacij

ŠOLA V NARAVI (7. razred)

Spoštovani starši! V ponedeljek, 6. 3. 2023, odhajamo z učenci 7. razredov v šolo v naravi. Podrobno obvestilo je na spletni strani šole. Odhod – 6. 3. 2023 ob 8.30 z […]