Zastava Španije

Tehniški dan Evropska vas – Španija

V sredo, 13. 3. 2024, bo na naši šoli potekal tehniški dan EVROPSKA VAS – ŠPANIJA.

PRIHOD V ŠOLO

Učenci pričnejo z dnevom dejavnosti ob 8.20. Prevoz v šolo bo spremenjen in je objavljen na šolski spletni strani.

ŠPANSKO DOPOLDNE

Učenci bodo pet šolskih ur sodelovali v delavnicah na temo Španija, v katere so bodo učenci od 6. do 9. razreda vpisali glede na to, kaj jih zanima. V ponedeljek, 11. 3. 2024, ko se bodo vpisali v delavnice, bodo tudi seznanjeni s pripomočki, ki jih bodo potrebovali za delo na tehniškem dnevu. Za učence od 1. do 5. razreda bodo delavnice potekale v oddelkih, razredniki pa bodo učence obvestili, katere pripomočke bodo potrebovali. Ob koncu tehniškega dne bodo učenci nekaj svojih izdelkov predstavili na stojnici v avli šole.

Po peti šolski uri učenci ne bodo imeli več aktivnosti.

OPB od 1 do 3 bodo potekali po urniku. OPB 4 in 5 se bosta izvajala do odhoda avtobusa, potem pa se bodo učenci pridružili OPB od 1 do 3.

Varstvo vozačev bo ta dan potekalo do odhodov šolskih prevozov, odpadle pa bodo vse popol-danske aktivnosti.

ODHOD DOMOVšolski prevoz bo SPREMENJEN!

EDINI prevoz domov (tudi kombiji) bo ob 13.30.

Po učence, ki ne bodo šli domov s šolskimi prevozi, pridite starši.

Tanja Remih,
vodja tehniškega dne