OBVESTILO: tehniški dan za 6. razrede

V sredo, 19. 10. 2022, bodo imeli učenci 6. razreda tehniški dan. Zjutraj ob 8.20 se vsi učenci zberejo na avtobusni postaji, od koder se odpeljejo proti Muzeju Vrbovec v Nazarje. Za učence bo organiziran voden ogled muzeja gozdarstva in lesarstva Vrbovec in učne poti. Učenci naj imajo s seboj tršo podlago za pisanje in pisalo, ker bodo ob ogledu izpolnjevali učni list.

Po ogledu muzeja in učne poti se učenci z avtobusom odpeljejo nazaj v šolo. Učenci ta dan nimajo pouka, popoldanske dejavnosti pa potekajo kot običajno. Šolski prevozi domov ostanejo nespremenjeni.

Cena vodenega ogleda muzeja je 3,00 € na učenca, cena učnega lista 1,00 €, voden ogled učne poti pa znaša 2 €. Znesku se bo prištel še strošek avtobusnega prevoza. Celoten znesek bo obračunan na mesečni položnici.

vodja tehniškega dne Tanja Remih