Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost učencev 2923/24

Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost 2023/24

Petek, 23. 2. 2024, je bil za naše prvošolce poseben dan, ki jim bo zagotovo ostal v lepem spominu, saj so postali del šolske skupnosti učencev OŠ Frana Kranjca Celje.

Prireditev sta vodila predstavnika šolske skupnosti, Lev in Anej, zanje pa so nastopili učenci 3. in 4. razreda. Po krajši dramatizaciji in plesnem programu so tudi prvošolci zapeli in zaplesali, nato pa s svečano prisego obljubili, da bodo vzorni učenci in pomemben del šolske skupnosti. Ga. ravnateljica je vsakemu učencu podelila prisego, ki jih bo spominjala na ta pomemben dan.

Ob koncu prireditve sta jim predstavnika šolske skupnosti še čestitala in jim zaželela lepe zimske počitnice. Prireditve so se udeležile tudi učiteljice 1. razreda in mentorici šolske skupnosti.

Šolska skupnost učencev OŠ Frana Kranjca je sedaj bogatejša za 36 novih članov.

Iskrene čestitke vsem!

Mentorici ŠSU: Eva Ambrož Hažič in Barbara Žgajner