Ponosni smo

Anej Firšt

Anej Firšt
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz KEMIJE
Srebrno Vegovo priznanje
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz LOGIKE

jakob-stampe

Jakob Štampe
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz KEMIJE
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz ASTRONOMIJE

Bor Brečko

Bor Brečko
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz KEMIJE

Lev Kodre

Lev Kodre
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz KEMIJE
Srebrno Vegovo priznanje
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz razvedrilne matematike
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz LOGIKE
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz BIOLOGIJE

Žiga Krajnik

Žiga Krajnik
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz KEMIJE
Bronasto priznanje na regionalnem Cankarjevem tekmovanju
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz BIOLOGIJE

Žiga Krajnik, Jaka Felc in Luka Mlakar

Žiga Krajnik, Jaka Felc in Luka Mlakar
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju EKOKVIZ

sasa-ros

Saša Roš
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz ANGLEŠČINE

stas-cencelj-8a

Staš Cencelj
Srebrno Vegovo priznanje
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz računalniškega mišljenja BOBER

maks-prevolnik-8a

Maks Prevolnik
Srebrno Vegovo priznanje
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz računalniškega mišljenja BOBER

Jaka Felc

Jaka Felc
Srebrno Vegovo priznanje
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz GEOGRAFIJE
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz LOGIKE
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz računalniškega mišljenja BOBER

Ani Jug

Ani Jug
3. mesto na fotografskem natečaju Evropa v šoli na državni ravni
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz razvedrilne matematike

Luka Mlakar

Luka Mlakar
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz VESELE ŠOLE
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz GEOGRAFIJE
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz ASTRONOMIJE Utrinek
Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz LOGIKE

Tjara Blažič

Tjara Blažič
Trikratna državna prvakinja v kategoriji U12:
– v krosu (500 m) in štafeti 6 x 50 m (leto 2024)
– na 200 m (leto 2023)

Jon Cencelj

Jon Cencelj
2. mesto na drž. prvenstvu 2024 v teku na 60 m
Državni prvak v skoku v daljavo (505 cm)
Državni prvak v teku na 60 m (8,55 s)

Lenart Kač

Lenart Kač
Bronasto priznanje na regionalnem Cankarjevem tekmovanju

Odbojkarice prve na področnem tekmovanju 2023

Odbojkarice 2009 in mlajše
Prve na področnem tekmovanju decembra 2023

Alja Vrečko

Alja Vrečko
Svetovna prvakinja s soplesalkami v otroški modern formaciji

Ela Čuček

Ela Čuček
Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz LOGIKE

Tinkara Hotko

Tinkara Hotko
Finalistka tekmovanja Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo 2023

Scroll to Top
Skip to content