Otroci na snegu, sani

OBVESTILO za zimski športni dan 1.-5. razred

V ponedeljek, 22. 01. 2024, bo zimski športni dan – sankanje na Polulskem in Stegujevem hribu.  ŠD traja 5 šolskih ur.

Jutranje varstvo bo, odhod šolskih prevozov zjutraj z začetnih postaj kot običajno.

Zbor ob 8. 20 v šoli. Prvo uro bi imeli v razredu predstavitev pravil na sankališču, malica in potem sankanje od 9.15 do 12.55. Podaljšano bivanje bo po običajnem ponedeljkovem urniku.

ŠOLSKI PREVOZI DOMOV: Kot običajno, po voznem redu.

POPOLDANSKE DEJAVNOSTI bodo kot običajno.

OPOMBE:

• Za igre na snegu potrebujejo bob, lopatke.
  • Vsi učenci, ki bodo vstopali v šolo, naj ne pozabijo na ključek garderobnih omaric in copat.
  • Oblečeni naj bodo v topla zimska oblačila in obutev (kapa, rokavice, šal, zimski čevlji).
  • Učitelji spremljevalci poskrbijo za malico, red in nemoteno delo.
  • Kosilo bo po običajnem urniku, v jedilnico gredo s spremljevalci. Odjavijo naj se, če ne bodo šli na kosilo.
  • ŠD je po predmetniku obvezen, opravičen izostanek velja le v primeru bolezni.

Želim vam obilo športnih užitkov!

Metka Irgolič, organizatorica športnega dne