Loading Dogodki

• Ta dogodek je minil.

Vesela šola

14. aprila, 2021 @ 14:00 15:00

Vsi uvrščeni tekmovalci morajo državno tekmovanje pisati na dan 14. 4. 2021 ob 14 h. V primeru, da se učenci šole vozijo domov z avtobusom, lahko uro tekmovanja prilagodite za maksimalno pol ure.

Sedežni red: vsak tekmovalec naj sedi v svoji klopi. Dodatno razdaljo omogočite tekmovalcem v istem razredu. Zagotovite zadostno število učilnic glede na priporočila NIJZ in zadnja navodila za izvedbo tekmovanj, ki ste jih prejeli s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Vprašalnike razdelite učencem glede na razred in program. Prav tako razdelite ovojnice s šiframi, ki so opremljene z imenom tekmovalca. Skupaj s tekmovalci še enkrat preverite, ali imajo pred seboj vprašalnik za razred, ki ga obiskujejo in ovojnico s šiframi s svojim imenom.

Čas za reševanje tekmovalnih nalog je 60 minut. Za tekmovalce s prilagojenim programom lahko mentorji čas reševanja podaljšajo po presoji glede na posameznega tekmovalca.

Comments are closed.