Nalaganje dogodki

TEHNIŠKI DAN

16. marca 2021 @ 8:00 14:00

RECIKLIRNICA

V torek, 16. 3. 2020, bo potekal tehniški dan za učence od 4. do 9. razreda. Učenci bodo sodelovali v delavnicah z naslovom RECIKLIRNICA.

Vse, kar bodo učenci potrebovali za delo v delavnicah, bodo izvedeli od razrednikov.

Tehniški dan se bo pričel ob 8.20 – torej učenci ne bodo imeli predure.

PRIHOD VSEH UČENCEV 2.-9. razreda V ŠOLO ob 8.10 IN ODHOD DOMOV najpozneje ob 14.00.

• Vsi vozači (tudi s kombiji) pridejo v šolo z 2. šolskim prevozom
  • Po peti šolski uri učenci 2. in 3. triade nimajo več pouka in drugih aktivnosti.
  • Šolski prevoz domov bo samo 1., ob 14.00 uri za vse učence.
  • OPB 4 in 5 bo od 12.40 do odhoda 1. šolskega prevoza.
  • Do odhoda šolskih prevozov vsi učenci počakajo v matičnih učilnicah.

KOSILO za vse bo po veljavnem urniku. Učenci nanj počakajo v matičnih učilnicah (podaljšano bivanje in varstvo vozačev).

1. TRIADA:
  • Učenci 1.-3. razreda imajo ta dan pouk po urniku. Sprememba velja samo za šolske prevoze (glej poseben vozni red).
  • JV za učence 1. razreda bo kot običajno.
  • Jutranje varstvo vozačev za 2. in 3. razred bo samo za tiste izjeme, za katere imate starši soglasje šole.
  • OPB 1, 2 in 3 bodo potekali po urniku.
  • Po učence v OPB, ki ne bodo odšli domov s šolskim prevozom ob 14.00 uri, pridete starši.

Tanja Remih, vodja tehniškega dne

VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV – TOREK, 16.3.2021