Loading Dogodki

• Ta dogodek je minil.

ŠPORTNI DAN ZA 6. in 8. razred

11. junija, 2021 @ 8:00 14:00

OBVESTILO – V petek, 11.06.2021, bomo organizirali športni dan za 6. in 8.r.

Učenci 6. razreda bodo imeli testiranje plavanja v bazenu Golovec, učenci 8. razreda pa bodo obiskali fitnes center Top-Fit. Učenci 6. razreda bodo prišli v šolo 1. šolsko uro ob 8.20, kjer bomo imeli kratko predavanje o kopališkem redu in kriterijih za preverjanje znanja plavanja. Po kratkem predavanju bomo imeli malico in se nato odpravili peš do bazena Golovec. Po končanem preverjanju plavanja se bomo z avtobusom vrnili v šolo na kosilo približno ob 13.30. Avtobusni prevozi domov bodo s prvim avtobusom ob 14.00. Učenci 8. razreda bodo zjutraj vzeli malico s seboj in se bodo z avtobusom ob 8.10 odpeljali izpred avtobusne postaje za Petrolom do stare avtobusne postaje. Od stare avtobusne postaje bodo šli peš do fitnes centra Top-Fit. V šolo se vrnejo približno ob 13.15. Kosilo bo po urniku. Avtobusni prevozi domov bodo s prvim avtobusom ob 14.00.

Lep dan želim.

Učitelj športa, Franc Božiček