Nalaganje dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je minil.

Program športnih aktivnosti Hura prosti čas v času poletnih šolskih počitnic od 2.8.2021 do vključno 22.8.2021

22. avgusta 2021 Ves dan

Športna zveza Celje, Mestna občina Celje in Zavod za šport RS Planica v času poletnih počitnic od 2. avgusta do vključno 22. avgusta omogočajo celjskim otrokom, osnovnošolski in srednješolski mladini ter študentom udeležbo v različnih športnih aktivnostih, ki se bodo odvijate na prostem in v športnih objektih Mestne občine Celje.
Program bo potekal skupaj 21 dni, vanj pa so vključene aktivnosti: plavanje, gimnastika, ponjava, kajak kanu, plezanje, namizni tenis, odbojka na mivki, borilni športi, šah, rekreacija za začetnike in pohodništvo.
Koordinator in operativni izvajalec programa je Športna zveza Celje.
Uporaba v programu navedenih športnih objektov je v času poteka aktivnosti brezplačna in
na lastno odgovornost, vstop pa je možen do dovoljenega števila obiskovalcev v posameznem športnem objektu.
Za vse svoje osebne stvari odgovarjajo udeleženci sami, zato je priporočeno, da s seboj ne
nosijo večjih vsot denarja ter vrednostnih predmetov.
Program športnih aktivnosti