Loading Dogodki

POLETNO POČITNIŠKO VARSTVO 2021 NA I. OSNOVNI ŠOLI CELJE

29. avgusta, 2021 Ves dan

Spoštovani starši,

na I. osnovni šoli Celje bomo – ob sofinanciranju MO Celje – že 7. leto zapored organizirali poletno počitniško varstvo, in sicer od 28. 6. do 27. 8. 2021 med 6.00 in 16.30.

Namenjeno je učencem od 1. do 5. razreda, ki obiskujejo osnovne šole v MO Celje ali izven nje. Poskrbeli bomo za prehrano (dopoldansko malico, kosilo, popoldansko malico) ter zanimiv in pester program.

Prijava

Za vključitev vašega otroka v počitniško varstvo je potrebno opraviti prijavo najkasneje do petka, 4. junija 2021. Prijavite se tako, da izpolnite spletno prijavnico, ki se nahaja na spletni strani šole www.iosce.si/ppv.

Plačilo dejavnosti

Ob delnem sofinanciranju MO Celje znaša plačilo poletnega počitniškega varstva:

– za otroke, ki obiskujejo osnovne šole v MO Celje, 14 € (13 €*, 12 €**) na dan,

– za otroke, ki obiskujejo osnovne šole izven MO Celje, 16 € (15 €*, 14 €**) na dan.

* cena za posameznega otroka ob prijavi dveh otrok iz družine

** cena za posameznega otroka ob prijavi treh ali več otrok iz družine

Pri plačilu niso upoštevani stroški različnih vstopnin, v kolikor se boste starši odločili za ponudbo tovrstnih dejavnosti.

Starši znesek za počitniško varstvo poravnate s plačilnim nalogom, ki ga dobite po prijavi.

Potrebno ga je nakazati na račun šole, in sicer za termine v juniju in juliju do petka, 18. junija 2021, za termine v avgustu pa do petka, 23. julija 2021.

Šola plezanja

Otroci bodo imeli možnost obiskovati Malo šolo plezanja vsak torek in četrtek med 9.00 in 11.00.

Vodili jo bodo inštruktorji Športnoplezalnega odseka PD CELJE – MATICA.

Cena za tedensko 4-urno udeležbo znaša 20 €. Znesek za Malo šolo plezanja boste poravnali tedensko pri inštruktorjih plezanja in za plačilo prejeli ustrezno potrdilo.

Dodatne informacije lahko dobite na tel. št. 031 620 586 (Jan Strmole) ali 031 318 077 (Jernej Gračner).

Comments are closed.