SKUPNE GOVORILNE URE
 

Enkrat mesečno, praviloma vsak tretji ponedeljek v mesecu, od 16.30 do 18.00 ure, smo staršem na voljo vsi strokovni delavci istočasno. 

 

Datumi skupnih govorilnih ur: 

I. polletje

II.polletje

 15. oktober 2018

19. november 2018

10. december 2018

21. januar 2019

 18. marec 2019

15. april 2019

20. maj 2019

 
INDIVIDUALNE GOVORILNE URE
 

Ambrož Hažič, Eva

1. b, OPB 2+3

tor

0.

kabinet I. triade

Brežnik, Nevenka

GUM, NIT, SLO 5. a in 5. b, GOS 5. a, NIP UMETNOST,OPB5, ISP-NAD

pet

3.

učilnica 5. a

Božiček, Franci

ŠPO 4. a, 5. a, 6.–9./f, OPB 5

pet

2.

kabinet ŠPO

Čobec, Darinka

3. a

pon

4.

kabinet I. triade

Draksler, Jana

MAT 6. a, 7. a, 7.b, 8/1, 9/1

čet

4.

učilnica MAT1

Flere, Mojca

8. a, BIO 8, GOS 6, ONA

sre

2.

kabinet BIO-GOS

Frelih Turnšek, Iris

defektologinja, DSP, ŠSD, JV2,OPB3

pon

5.

kabinet DSP1

Gluk, Mojca

zunanja sodelavka - DSP

po dogov.

kabinet DSP2

Hojnik Tanko, Marina

pomočnica ravnateljice, ŠSD -pedagoginja

pon

2.

kabinet 37

Hriberšek, Sabina

GEO in ZGO 6. a in 6. b,  OPB 1. b, ISP-NAD

sre

3.

govorilnica

Hrušovar, Lilijana

DOP in DOD 1.–3., ISP-UP

pon

4.

kabinet ISP

Irgolič, Metka

ŠPO 4. b, 5. b, 6.–9./d, NŠP, OPB5

čet

3.

kabinet ŠPO

Jelen Polak, Veronika

TJA 5. a, 6. a, 7. a, 8/1, 9/1, OPB5, VV, ISP-NAD

sre

4.

učilnica TJA2

Jošt, Barbara

zunanja sodelavka - logopedinja

po dogov.

kabinet DSP2

Kerznar, Nataša

N1A 1. a, 1. b, TJA 2. a, 2. b, TJA 3. a, 3. b, TJA 4. a, 4. b, 5. b, OPB4, ISP-NAD

pon

1.

govorilnica

Koštomaj, Nadja

zunanja sodelavka – DSP

po dogov.

kabinet DSP2

Kraševec, Alma Lea

Zunanja sodelvka – DSP

po dogov.

Kabinet DSP2

Krbavac Kenda, Klavdija

2. b, OPB 2+3

tor.

4.

govorilnica

Kunej, Anja

2. a, OPB 2+3

pet

2.

govorilnica

Lajh, Mateja

2. učiteljica v 1. b, JV1, CPZ

tor

1.

kabinet I. triade

Lamper, Nejc

2. učitelj v 1. a, OPB 2+3

pon

3.

govorilnica

Lončar, Sergeja

5. b DRU, MAT, LUM, GOS, 5. a DRU, MAT, LUM, ISP-NAD

pet

3.

učilnica 5. b

Meštrov, Nataša

4. a, OPB 4, ISP-NAD

čet

3.

učilnica 4.a/kabinet 5

Milojević, Dragica

knjižničarka, ŠSD – pedagoginja, priseljenci

tor

2.

šolska knjižnica

Miklavžina, Nina

FIZ 8., 9., MAT 9./3, 8./3, VV,OPB 4

tor

4.

kabinet MAT

Mlinarič, Adrijana

OPB 2

sre

5.

kabinet I. triade

Mulec, Manja

TJA 8./3, 9./3

pon

4.

Kabinet MAT-TJA

Novak, Ksenija

socialna pedagoginja – DSP

po dogov.

kabinet DSP2

Petan, Barbara

Nar 6., 7., BIO 9., KEM 8., 9., ISP-NAD, POK

sr

2.

učilnica BIO/KEM

Plešnik Ivica

OPB 1a

sre

6.

govorilnica

Prevodnik, Cveto

LUM 6-9, LS1,2,3, UBE, MME, ROM, računalnikar-OID, NIP

pet

2.

učilnica LUM

Prevolnik, Sara

SLJ 8./3, 9./3, OPB 3

pon.

2.

govorilnica

Prevolšek, Vlasta

4. b, NIT; SLO; LUM 4. a, ISP-NAD

čet

3.

kabinet 5

Radoš Janežič, Kristina

SLO 6. a, 7. a, 8./1, 9./1, 9. a, ISP-NAD, VV, ŠNO

pon

3.

učilnica SLJ1

         

Rebernak, Bojan

ZGO, GEO 7.–9.

sre

4.

kabinet ZGO/GEO

Remih, Tanja

TIT 6.–8., MAT 6. b, 9./2, 8./2, ELE, OGL

pon

2.

učilnica MAT2

Rokavec, Mateja

SLO 6. b, 7. b, 8. b, 9. b, DKE 7.–8., VV

čet

5.

učilnica SLJ2

       

Štor, Mateja

1. a, JV2

pon

6.

govorilnica

Tiršek Tjaša

zunanja sodelavka - DSP

po dogov.

kabinet DSP2

Urlep Rogl, Milena

GUM 6.–9., OPZ, VOS, Orkester

pon

2.

učilnica GUM/LUM

Velenšek, Aleksandra

TJA 6. b, 7. b, 8./2, 9./2, NI 1,2,3, N2N7+8

pet

1.

učilnica TJA2

Žekar, Alja

3. b

pon

3.

govorilnica