Začetek šolskega leta 2018/2019

Dragi učenci, spoštovani starši.

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi, a nezadržno iztekajo. Šola bo svoja vrata za vas, učence, odprla v ponedeljek, 3. septembra 2018.

Prvošolci pridejo v telovadnico šole skupaj s starši ob 16. uri.

Za učence od 2. – 9. razreda se pouk prične ob 8. uri. Učenci se v šolo pripeljejo s šolskimi avtobusi in kombiji po lanskem voznem redu. V šoli bodo od 8. ure do 11.30. V tem času bodo z razredniki, ki jih bodo seznanili z novostmi in organizacijo novega šolskega leta.

Učenci s sabo prinesejo copate, mapo, peresnico, učenci od 2. do 4. razreda pa še vse šolske potrebščine.

Domov odidejo ta dan z edinim šolskim prevozom ob 11.45.

Za malico bo poskrbljeno, kosila in drugih obrokov pa ta dan še ne bo. Prav tako prvi dan še ne bo jutranjega varstva in podaljšanega bivanja.

V torek pričnemo z vsemi šolskimi dejavnostmi po urnikih, s katerimi bodo učenci seznanjeni v ponedeljek. S tem dnem stopi v veljavo tudi nov vozni red, ki nam ga je danes, 29. 8. 2018, poslal prevoznik NOMAGO d.o.o. in ga objavljamo v prilogi.

Želim vam prijetne zadnje počitniške dni in uspešen začetek novega šolskega leta.

Danica Šalej, ravnateljica

------------------------------------------