PREDAVANJE ZA STARŠE - Varna in odgovorna uporaba spleta

Spoštovani starši.

Kot vsa leta poprej, smo tudi letos pripravili novembrsko predavanje za starše, ki vam ponuja pomoč pri vzgoji otrok. Glede na pogosto problematiko smo medse povabili strokovnjaka g. Tilna Dominka iz izobraževalnega centra Varni internet. 90 minutno izobraževanje na temo Varna in odgovorna uporaba spleta bo v ponedeljek, 19. novembra 2018, ob 16.30 uri, v telovadnici šole.

Pričakujemo vas.

Danica Šalej,

ravnateljica

OBVESTILO O KD za učence 1.-5. razreda

V četrtek, 22. 11. 2018, bomo imeli kulturni dan – ogled lutkovne predstave PLATNOMER v Lutkovnem gledališču Maribor. Prihod v šolo bo s prvo vožnjo šolskega avtobusa.

MEPI kondicijski pohod

mepi logo1

OBVESTILO - PLANINSKI POHOD na Viševnik (2050m)

Obvestilo o tehniškem dnevu za 6.in 9.razred

----------------------------------

CELODNEVNA ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA

-----------------------------------

OBVESTILO - PLANINSKI POHOD na Resevno, Svetino, Celjsko in Pečovniško kočo

OBVESTILO - UNESCO kulturni dan

Od 22. 9. do 6. 10. 2018 po vsej Sloveniji potekajo različne prireditve in dejavnosti v okviru tedna kulturne dediščine. Tudi naša šola se je vključila v dogajanje s svojim projektom UNESCO dan.

V sredo, 3. 10. 2018, bomo tako izvedli UNESCO kulturni dan z naslovom MOJE MESTO SKRIVNOSTI ŠEPETA. Učitelji in zunanji sodelavci bomo pripravili učne delavnice, v katerih bodo učenci aktivno sodelovali ter spoznavali kulturno dediščino našega mesta, ki je izredno bogata.

OBVESTILO ZA ŠPORTNI DAN

V soboto, 29. 9. 2018, imamo delovno soboto in bomo imeli športni dan – planinski pohod. Učenci 1. in 2. razredov boste šli po Pelikanovi poti na Stari grad, učenci 3. in 4. razredov na Pečovniško kočo, učenci 5. in 6. razredov po klasični poti na Celjsko kočo, učenci od 7. do 9. razreda pa na Brnico.

Začetek šolskega leta 2018/2019

Dragi učenci, spoštovani starši.

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi, a nezadržno iztekajo. Šola bo svoja vrata za vas, učence, odprla v ponedeljek, 3. septembra 2018.

Prvošolci pridejo v telovadnico šole skupaj s starši ob 16. uri.

Za učence od 2. – 9. razreda se pouk prične ob 8. uri. Učenci se v šolo pripeljejo s šolskimi avtobusi in kombiji po lanskem voznem redu. V šoli bodo od 8. ure do 11.30. V tem času bodo z razredniki, ki jih bodo seznanili z novostmi in organizacijo novega šolskega leta.

Učenci s sabo prinesejo copate, mapo, peresnico, učenci od 2. do 4. razreda pa še vse šolske potrebščine.

Domov odidejo ta dan z edinim šolskim prevozom ob 11.45.

Za malico bo poskrbljeno, kosila in drugih obrokov pa ta dan še ne bo. Prav tako prvi dan še ne bo jutranjega varstva in podaljšanega bivanja.

V torek pričnemo z vsemi šolskimi dejavnostmi po urnikih, s katerimi bodo učenci seznanjeni v ponedeljek. S tem dnem stopi v veljavo tudi nov vozni red, ki nam ga je danes, 29. 8. 2018, poslal prevoznik NOMAGO d.o.o. in ga objavljamo v prilogi.

Želim vam prijetne zadnje počitniške dni in uspešen začetek novega šolskega leta.

Danica Šalej, ravnateljica

------------------------------------------