V ponedeljek, 06. 10. 2014, bo športni dan – planinski pohod. Učenci 1. in 2. razredov boste šli na Lovsko kočo, učenci 3. in 4. razredov po klasični poti na Pečovniško kočo, učenci od 5. do 9. razredov po klasični poti na Celjsko kočo. Oblečeni bodite v športna oblačila »na čebulo«, obuti pa v planinske ali pohodne čevlje. S seboj imejte nahrbtnik, kamor boste spravili šolsko malico. V primeru dežja bo pouk.

Zjutraj se pripeljete z avtobusi in kombiji z začetne avtobusne postaje kot običajno.

Zbor za vse učence je pred šolo ob 8.00.

Odhod domov:

1. šolski prevoz ob 12.35 za učence brez kosila in za vozače 2.-3. razreda

2. šolski prevoz in kombiji ob 13.00 za učence s kosilom in za vozače 4.-9. razreda

3. šolski prevoz ODPADE!

Po učence, ki boste ostali v OPB (1, 2, 3), pridejo starši. Vsi ostali po ŠD domov.

Popoldanske dejavnosti na šoli odpadejo.

Jutranje varstvo in kosilo bo (ne pozabite na odjavo, če ne boste kosili).

Varen korak! 

Metka Irgolič, organizatorica športnega dne