OBVESTILO O DELNEM KULTURNEM DNEVU

• Objavljeno: 20 September 2019
  • Zadetkov: 25

V četrtek, 26. 9. 2019,  bomo imeli delni kulturni dan – ogled filma Košarkar naj bo 2 v kinu Cineplexx Celje. Učenci bodo v šolo prišli z drugo vožnjo avtobusov; ob 8.05 se vsi učenci šole z avtobusi odpeljejo do Cineplexxa Celje. Ob 8.30 sledi ogled filma, po ogledu pa sledi krajši program s filmsko ekipo. Učenci nato odidejo peš nazaj v šolo in imajo pouk ter ostale dejavnosti po urniku.   Cena vstopnice za predstavo je 3,50 evrov – znesek bo obračunan na položnici za prehrano, strošek prevoza pa bo financiran iz šolskega sklada.

Vozni red šolskih prevozov 26. 9. 2019

TEKMOVANJE MALE SIVE CELICE

• Objavljeno: 20 September 2019
  • Zadetkov: 16

V sredo, 11. 9. 2019, je na III. OŠ potekalo medobčinsko tekmovanje Male sive celice. Iz naše šole sta se tekmovanja udeležili dve ekipi. Skupina, ki so jo sestavljali Tea Horvatič, Urban Baš in Rok Brečko, se je uvrstila v polfinale in od 37 ekip dosegla odlično 7. mesto.

svc

Čestitke vsem tekmovalcem.

Mentorica Malih sivih celic, Sabina Hriberšek

Državno prvenstvo v plavanju za OŠ

• Objavljeno: 16 September 2019
  • Zadetkov: 43
To soboto, 13.9.2019 je bilo v Ljubljani na bazenu Ilirija, državno prvenstvo v plavanju za osnovne in srednje šole. Našo šolo sta zastopala Tai Hohkraut in Tia Božič Hohkraut. Tia je v predtekmovanju plavala odlično, a je bila konkurenca prehuda in je za las zgrešila finalni nastop. Tai pa si je v predtekmovanju priplaval finalni nastop in na koncu od vseh 56 ih prijavjenih zasedel odlično 6. mesto.
20190913 075612
Iskrene čestitke Tii in Taju za odličen nastop ter učitelju športa Francu Božičku.

Vabilo na prvi roditeljski sestanek

• Objavljeno: 12 September 2019
  • Zadetkov: 39

Nekje, v nekem kotičku svojih src,

smo še vedno vsi učenci.

(R.Tagore)

Spoštovani starši!

Vljudno vas vabimo na prvi roditeljski sestanek v šolskem letu 2019/2020, ki bo potekal po naslednjem razporedu:

v torek, 24. septembra 2019, ob 16.30 uri za starše učencev 1. - 5. razreda in
v sredo, 25. septembra 2019, ob 16.30 uri za starše učencev 6. - 9. razreda.

Po kratkem uvodnem delu v telovadnici bo sledil pogovor z razredniki, ki vam bodo predstavili aktualne informacije o delu in življenju šole ter oddelčne skupnosti.

V pričakovanju srečanja vas lepo pozdravljamo.

Kolektiv šole in ravnateljica Danica Šalej

1. športni dan - POHOD

• Objavljeno: 16 September 2019
  • Zadetkov: 80
V četrtek, 12. 9. 2019, smo z učenci OŠ Frana Kranjca Celje izvedli športni dan -pohod. Učenci 1. in 2. razredov so šli po Pelikanovi poti na Stari grad, 3. in 4. razred na Pečovniško kočo, 5. in 6. na Celjsko kočo, ostali pa na Brnico. Imeli smo se zelo lepo, saj so nas greli toplo sonce in prijatelji. Na Celjski koči smo se igrali z žogami in se vozili s tubami. Najlepše pa je bilo na vrhu pomalicati s prijatelji in se veseliti v naravi. Želimo si še več takšnih dni.

Metka Irgolič, učiteljica športa

Podkategorije