OBVESTILO - 04.03.2021

• Objavljeno: 04 Marec 2021
  • Zadetkov: 37

Spoštovani starši,

seznanjam vas z vsebino današnje okrožnice in našo organizacijo dela:

Vlada RS dne je 3. 3. 2021 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, ki bo objavljen v Uradnem listu Republike Slovenije. Odlok bo začel veljati 5. marca 2021 in bo veljal do 12. marca 2021. V naslednjem tednu se bodo torej vsi učenci še naprej izobraževali v prostorih šole.

Ponovno želimo opozoriti, da se vzgojno-izobraževalnega dela v prostorih šole po priporočilih NIJZ udeležujejo le zdravi otroci in zdravi zaposleni.

Spremenjen je odlok o začasnih ukrepih za zmanjšanje tveganja okužbe in širjenja okužbe

z virusom SARS-CoV-2. Po novem je uporaba zaščitnih mask za učenke/učence od 6. razreda osnovne šole oziroma od dopolnjenega 12. leta dalje v vseh razredih obvezna.

Za vse učence pa je še vedno obvezno nošenje mask v skupnih prostorih, v okolici šole in na poti v šolo in iz nje ter na šolskih prevozih.

Še naprej velja, da se podaljšano bivanje izvaja za učenke/učence od 1. do 3. razreda. Za učenke/učence 4. in 5. razreda pa se organizira le za tiste, ki to nujno potrebujejo.

Varstvo vozačev je organizirano v matičnih učilnicah do prvega možnega odhoda na šolske prevoze.

Vsi si želimo pouka v šoli, potrudimo se za to.

Danica Šalej,

ravnateljica

Celje, 4. 3. 2021

OBVESTILO - 26.02.2021

• Objavljeno: 26 Februar 2021
  • Zadetkov: 70

Spoštovani starši.

Za nami je teden, ko smo bili po dolgih tednih izobraževanja na daljavo z učenci ponovno spet skupaj v šoli. Tako bomo nadaljevali tudi v prihodnjem tednu. Torej od ponedeljka, 1. 3. 2021, se bo pouk za vse učence od 1. do 9. razreda nadaljeval v prostorih šole.

Učenci so v šoli dosledno upoštevali dogovore in navodila in tako prispevali k preprečevanju okužb. Verjamem, da bomo vsi skupaj tako odgovorno ravnali tudi v času, ko nismo v šolskih prostorih, ko preživljamo svoj čas bolj sproščeno.

NOV VIDEZ PORTALA LoPolis ZA STARŠE

• Objavljeno: 24 Februar 2021
  • Zadetkov: 88

logos

Obveščamo vas, da so Logos Kranj popolnoma prenovili portal LOPOLIS. Vstopna stran je drugačnega videza, omogočen je dostop do različnih vsebin, nekaterih novih. Portal je še vedno dosegljiv na naslovu www.lopolis.siStarši se prijavite s svojim up. imenom in geslom, da pridete do želenih vsebin. Ker se strani še urejajo, lahko pride do motenj pri dostopu do le teh.

Hvala za razumevanje.

OBVESTILA

• Objavljeno: 01 Marec 2021
  • Zadetkov: 64
URNIK KOSIL   -   VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV od 22. 2. 2021 dalje

tehnopark  Delavnice v Tehnoparku Celje - MAREC 2021

V Tehnoparku Celje  v mesecu marcu vabijo učence na delavnici Hologram, ki je brezplačna in S.O.S. šola uporabne matematike. Več informacije o delavnicah ob kliku na povezavi, oziroma ime delavnice.

covid 19 coronavirus logo OBVESTILO - 26.02.2021

Spoštovani starši.

Za nami je teden, ko smo bili po dolgih tednih izobraževanja na daljavo z učenci ponovno spet skupaj v šoli. Tako bomo nadaljevali tudi v prihodnjem tednu. Torej od ponedeljka, 1. 3. 2021, se bo pouk za vse učence od 1. do 9. razreda nadaljeval v prostorih šole.

NOV VIDEZ PORTALA LoPolis ZA STARŠE

logos