»Starši morajo otroka naučiti reševanja svojih

problemov, ga opogumiti, mu povrniti moč, da bo zmogel.

To dosežemo z vprašanji na začetnico K.«  

(Marko Juhant)

Celje, 10. november 2014

Spoštovani starši.

Vedno znova se nam postavljajo vprašanja, kakšen naj bo odnos do otroka, koliko od njega zahtevati, kdaj popuščati, kdaj vztrajati, kako privzgojiti delovne navade, ki se kasneje izražajo tudi kot učne navade …

Specialni pedagog g. Marko Juhant bo svoje izkušnje in spoznanja o teh vprašanjih s konkretnimi primeri iz vsakdanjega življenja posredoval vsem nam. Naslov njegovega predavanja je Varuh otrokovih dolžnosti, v katerem nas bo skozi življenjske situacije popeljal do napačnih in pravih rešitev, tudi z napotki, kako kakšno stvar narediti.

Vljudno vas vabimo na  predavanje, ki bo

v ponedeljek, 17. novembra 2014, ob 16.30 uri, v telovadnici šole.

Pričakujemo vas.

Danica Šalej,

ravnateljica