ND220220

Na čaroben zasnežen dan, 3. 12. 2020, je po domovih naših učencev potekal tehniški dan z naslovom Prazniki tako in drugače. V tem dnevu so učenci najprej pomislili na druge ljudi in izdelali okrasek − bunkico ter zapisali novoletno željo, povezano s človekovimi pravicami. V drugem delu so učenci skušali polepšati predpraznične dni sebi in svojim najbližjim. Učenci so ustvarjali okraske iz naravnih materialov, pekli piškote, izdelovali voščilnice, delali snežake ... Nastali so čudoviti izdelki izpod spretnih prstkov naših učencev.

V zadnjem delu pa so učenci izdelali Kozarček hvaležnosti, kamor bodo vsak dan skrili listek, na katerega bodo zapisali, kaj je tisto, za kar so lahko v tem dnevu hvaležni.

Moj Kozarček hvaležnosti je bogatejši za listek, na katerem je zapis: 

Hvaležna sem za vse sodelavce, ki so pomagali pri izvedbi tega tehniškega dne, in za vse otroke ter njihove starše, ki so v tem tehniškem dnevu videli priložnost za prijetno druženje in ustvarjanje skupaj s svojimi otroki.  

vodja tehniškega dne Tanja Remih

teh dan2020 1
teh dan2020 1 3 
teh dan2020 1 1