Spoštovani starši.

Okužba s koronavirusom se žal širi. Nenehno smo v stiku z NIJZ in ukrepamo po navodilih, ki nam jih posredujejo. Čez vikend smo temeljito razkužili vse prostore v šoli. Danes smo se še enkrat temeljito pogovorili z učenci glede situacije in preventivnih ukrepov, ki veljajo v naši šoli in smo jih dolžni vsi upoštevati. Maske so v šoli obvezne za vse. Tiste posamezne starše, ki so zapisali, da otrok ne bo nosil maske, pozivam, da se pogovorijo z učenci in poskrbijo, da bo tudi njihov otrok obvezno nosil masko.

Da storimo vse, da ne bi prihajalo še do večje razsežnosti okužbe, prestavljamo tudi že načrtovane roditeljske sestanke vsaj za deset dni. O novih terminih vas bodo obvestili razredniki. Prav tako ne bomo izvedli ekskurzij, ki smo jih načrtovali za petek, 18.9.2020.

Hvala za razumevanje in pomoč.

Vse dobro vam želim. Danica Šalej, ravnateljica