OBVESTILA

Dodatni šolski avtobus na relaciji Skalna klet/Zagrad

Prometna varnost in šolski prevozi

Prometno-varnostni načrt šole bus Vozni red šolskih prevozov 2020-2021

OBVESTILO 1.ŠOLSKI DAN

Zaščitne maske - Priporočilo NIJZ za uporabo mask v prvem tednu v septembru. Priporočilo opredeljuje, da je za otroke od 6. leta starosti dalje v šolah priporočeno nošenje mask v prostorih izven učilnic. Za masko poskrbite sami in se z otrokom pogovorite o pravilni uporabi maske.  Prosim, da upoštevate navodila NIJZ in tako tudi vi prispevate k varnemu pričetku šolskega leta.

Dragi učenci, spoštovani starši!

Počitnice in dopusti so za nami in upam, da ste preživeli prijetne poletne dni, si odpočili in nabrali novih moči za nove izzive, ki so pred nami.

Novo šolsko leto pričenjamo v torek, 1. 9. 2020. Zaradi še vedno veljavnih omejitev v vsakdanjem življenju in ponovno povečani nevarnosti širjenj okužbe z virusom Covid-19, ga pričenjamo malo drugače, kot smo bili vajeni prejšnja leta.  Šolsko leto začenjajo vsi učenci v šoli po modelu B  v skladu s priporočili NIJZ.

V nadaljevanju vam posredujemo nekaj osnovnih informacij o poteku prvega šolskega dne v torek, 1. septembra 2020...