Spoštovani starši.

Danes, v petek, 8. 5. 2020, proti večeru smo prejeli težko pričakovano okrožnico MIZŠ z navodili, usmeritvami in priporočili za vrnitev učencev 1. triade v šolo. Natančnejša navodila za našo šolo vam bomo posredovali v začetku prihodnjega tedna, splošna obvestila pa so že zagotovo ta trenutek v javnih medijih. V začetku naslednjega tedna vam bodo razredniki 1. , 2. in 3. razreda posredovali prijavnico za ponovno vključitev vašega otroka v šolo in izjavo o njegovem zdravstvenem stanju. V šolo lahko pride samo popolnoma zdrav otrok oziroma otrok, ki živi v družini ali skupnem gospodinjstvu, kjer ni osebe z zdravstvenimi omejitvami.

Za vse učence še v naslednjem tednu poteka izobraževanje na daljavo, zato vsem uspešno še naprej.

Danica Šalej, ravnateljica