1. RAZRED  2. RAZRED  3. RAZRED
 DSP OPB  JV
ŠOLSKA KNJIŽNICA E-naslovi strokovnih delavcev
Obvestilo za učence od 6. do 9. razreda
Učenci, v spletnih učilnicah posameznih predmetov boste našli navodila za delo.
Po vašem urniku bodo zadolžitve za vsak predmet posebej.
Če imate težave z dostopom do spletne učilnice ali vsebin v spletni učilnici, le to sporočite po elektronski pošti učitelju predmeta.
Za učence, ki imajo DSP pri učiteljici Iris Frelih Turnšek, bodo povezave do nalog na šolski spletni strani. Ostali učenci najdejo naloge v spletni učilnici učitelja, ki izvaja DSP.
DAN LJUBEZNI 2020
---  DAN ZDRAVJA 2020 ----
Fakulteta za šport je z NIJZ (Nacionalni inštitut za javno zdravje) pripravila in uskladila Priporočila o telesni dejavnosti v času širjenja korona virusa. Pošiljamo povezavo na SLOfit objavo in na NIJZ stran.

ŠOLSKA KNJIŽNICA Drage učenke in učenci, bralke in bralci! Glede na to, da poteka izobraževanje na daljavo, vam dam priložnost, da tudi bralno značko usvojite na daljavo. O prebranih knjigah se bomo pogovorili preko e-pošte. Pišete mi lahko na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Popestrite si torej izobraževanje na daljavo tudi z branjem. Ostanite zdravi in lep pozdrav!

Vesna Mihelak, knjižničarka

Interaktivne vaje za učenje od 1. do 9. razreda
Založba Rokus Klett omogoča učiteljem/profesorjem in učencem/dijakom od 13. marca, dalje brezplačen celodnevni dostop do vseh naših elektronskih in interaktivnih gradiv (učbenikov, delovnih zvezkov, samostojnih delovnih zvezkov in vadnic), ne glede na to, gradivo katere založbe uporabljate.
ZALOŽBA MLADINSKA KNJIGA OMOGOČA:
  • Brezplačen dostop do vseh interaktivnih učnih gradiv, učnih listov, preizkusov znanj na portalu www.ucimte.com. Če na portal še niste registrirani, se registrirajte na direktni povezavi TUKAJ.

• Od ponedeljka, 16. marca 2020, naprej bodo imeli tudi vsi učenci brezplačen dostop do interaktivnih gradiv na portalu www.ucimte.com. Za uporabo ne bo potrebna registracija, dostop jim omogoča delo z interaktivnimi samostojnimi delovnimi zvezki, ki omogočajo preverjanje rešitev.

• Brezplačen dostop do interaktivnih nalog za učence in učitelje na www.ucimse.com za utrjevanje znanja.