Spoštovani starši.

Jutri,13.3.2020 bo potekal pouk po urniku nekoliko prilagojeno. Organizirano bo jutranje varstvo in podaljšano bivanje, odpadejo pa popoldanske športne aktivnosti.

Glede na to, da je minister za šolstvo g. Pikalo staršem priporočal, da otroci ostanejo doma že jutri, lahko to možnost tudi izkoristite. Prosimo vas, da v tem primeru zjutraj odjavite prehrano. Prav tako vas obveščamo, da bodo učenci odnesli domov učbenike, delovne zvezke in ostale potrebščine, ki jih imajo morebiti v šoli, da bodo v času zaprtja šol uspešno opravljali delo doma.

V času zaprtja šol, ki bo predvidoma do 29.3.2020, bodo učenci opravljali določene naloge doma. O podrobnostih, nalogah, organizaciji bodo učenci obveščeni jutri pri urah pouka oziroma boste obveščeni z objavo na šolski spletni strani.

Poskrbimo za svoje zdravje in ravnajmo odgovorno. Mirno noč vam želim.

Danica Šalej, ravnateljica