V petek, 17. 1. 2020, je bila v Narodnem domu svečana podelitev bronastih in srebrnih MEPI priznanj za celjske osnovne in srednje šole za leto 2019. Častni gostje so bili direktorica Nacionalnega urada MEPI iz Ljubljane, gospa Andreja Anžur Černič, sodelavki Deja Kuhar in Ana Lenič, podžupanja MOC Breda Arnšek, ravnatelji OŠ in SŠ, mentorji programa MEPI, mladi dobitniki MEPI priznanj in njihovi starši.

OŠ Frana Kranjca Celje je bila organizatorica prireditve, kjer so se učenci izkazali z odličnim programom pod vodstvom učiteljice Mateje Štor, s plesom Ajde Krivec in Anje Titan in prepevanjem pesmic Otroškega pevskega zbora pod vodstvom zborovodkinje Zale Irgolič. Prav posebno vlogo pa sta imela voditelja prireditve Živa Zorko Centrih in Urban Skok, saj sta s svojim hudomušnim nastopom omrežila poslušalce.

Dobitniki priznanj prihajajo iz III. OŠ, OŠ Ljubečna, OŠ Frana Kranjca in I. gimnazije v Celju, Gimnazije Celje - Center ter Srednje zdravstvene šole Celje. Podeljenih je bilo 50 bronastih in 16 srebrnih MEPI priznanj. Vsem dobitnikom iskreno čestitamo in jim želimo, da vse pridobljene vrednote v MEPI programu pozitivno izkoristijo v svojem življenju, saj prostovoljstvo, veščine, ukvarjanje s športom in preživetje na odpravi človeka bogatijo ter delajo naše življenje kvalitetnejše in lepše.

Koordinatorica MEPI programa na OŠ Frana Kranjca Celje: Barbara Petan Mentorji: Metka Irgolič, Mateja Štor in Cveto Prevodnik