Spoštovani starši.

Še nobena civilizacija ni posegla v zibelko. Naša je. Več kot polovica otrok prosti čas danes žal preživi v virtualnem svetu. Gre za civilizacijski problem. Ko v svojem življenju otroci, mladostniki, odrasli začutijo določene primanjkljaje, pomanjkljivosti, poiščejo v virtualnem svetu ravno to, kar jim v realnem manjka, poiščejo vlogo v internetnih vsebinah in jo igrajo. Veliko ljudi je danes prepričanih, da je virtualno bolj realno kot realnost. Kot vsa leta poprej, smo tudi letos pripravili novembrsko predavanje za starše, ki vam ponuja pomoč pri vzgoji otrok. Medse smo povabili strokovnjaka g. Miho Kramlija, vodjo ambulante za zdravljenje od nekemične odvisnosti iz Nove Gorice.

Predavanje z naslovom Radosti in pasti nove tehnologije bo v ponedeljek, 18.11.2019, tokrat že ob 16. uri v telovadnici šole.

Pričakujemo vas.

Danica Šalej, ravnateljica