bzr

V sredo, 20. 11. 2019, bo za vse učence razen petošolce potekal 2. del tehniškega dne – Delavnice za bazar , 4. in 5. šolsko uro. Učenci bodo imeli delavnice v matičnih učilnicah. O potrebščinah, ki jih učenci potrebujejo s seboj, se pogovorijo z razrednikom. Po peti šolski uri bodo učenci odšli domov - izbirni predmeti, interesne in druge dejavnosti bodo odpadle.

OPB, VV:

OPB 1,2,3 bodo potekali po običajnem urniku.

OPB 4,5 in VV do odhoda na šolski prevoz (13.20).

Odhod domov:

Spremenjen bo tudi vozni red, edini avtobusi in kombiji ob 13.30!

Po učence, ki bodo ostali v OPB (1, 2, 3), pridejo starši.

Učenci 5. razreda imajo cel dan pouk po urniku. Šolski prevozi zanje pa so tako kot za ostale: za domov samo ob 13.30.

   vodja tehniškega dne, Tanja Remih

 

Vozni red šolskih prevozov 20.11.2019