ssssx

Projekt: PROMOCIJE POKLICEV, KARIERNIH POTI IN PODJETNIŠTVA V CELJSKIH OSNOVNIH ŠOLAH ZA LETO 2019

Spoštovani starši in učenci!

Vabimo Vas, da se udeležite okrogle mize z delovnim naslovom:

Izbira poklica – izziv za prihodnost

v ponedeljek, 21.10.2019, ob 16.30 uri

v Osnovni šoli Frana Kranjca, Hrašovčeva 1, Celje.

Izbira poklica je res osebna izbira, vendar vpliva tudi na dogajanje vsake družbe. Presežki na trgu dela namreč vodijo v nezaposlenost, po drugi strani pa je že dlje časa opažen primanjkljaj v določenih poklicih. Zato je osnovna tema okrogle mize predstavitev poklicev ter:

• stanje na trgu dela v regiji
        • promocija poklicev in kariernih poti
        • možnosti na poti v prihodnost (štipendije)
        • podjetništvo in podjetniška miselnost

Okroglo mizo bo vodila ga. Martina Rečnik, sekretarka OOZ Celje. Uvodno besedo bo podala ga. Marina Hojnik Tanko, pomočnica ravnateljice in pedagoginja v svetovalni službi OŠ Frana Kranjca. Gostje okrogle mize so:

- Ga. Andreja Jurko, vodja urada za delo ZRSZ OS Celje

- G. Sebastijan Jug, lastnik podjetja EKSPERA360, informacijske tehnologije, d.o.o.

- Ga. Maja Vervega, samostojna podjetnica LEPOTNI STUDIO MAJA Maja Vervega s.p

- G. Žiga Pavčnik, nabavni referent v družinskem podjetju FERODA, proizvodnja, obnova, servis in

prodaja, d.o.o.

- Mag. Alenka Brod, direktorica Racio razvoj HR&M Consulting d.o.o.

Pridružite se nam tudi Vi z razmišljanji in idejami.

Pričakujemo vaše aktivno sodelovanje in

Vas do našega srečanja lepo pozdravljamo!