V četrtek, 30. 5. 2019, so se učenci interesne dejavnosti šolski radio in izbirnega predmeta šolsko novinarstvo: Anja Titan,  Lia Lipičnik, Zarja Ozvatić, Eva Brunšek, Urban Skok, Živa Zorko Centrih, Tajda Arnol, Naja Grm, Melita Pintar, Ema Bezamovski in Leonora Hyseni odpravili v uredništvo Novega tednika in Radia Celje.

 

Tam smo spoznali urednico Novega tednika in namestnika urednice Radia Celje. Pokazali so nam tudi studio. Lahko smo spremljali oddajo v živo. Spoznali smo tudi glasbenega urednika. Videli smo, koliko je dela samo za eno stran časopisa in koliko je dela samo za eno radijsko oddajo .Ta pot je bila zanimiva, zabavna in poučna, polna doživetij,  pričakovanj ...

IMG 2077

IMG 2077  IMG 2077IMG 2077  

To prečudovito doživetje nam je omogočila Ljudska univerza Celje v sodelovanju z našo šolo, Osnovno šolo Frana Kranjca in mentorico obeh skupin, učiteljico Kristino Radoš Janežič.

  NAJA GRM, 6. b