Spoštovani planinci in starši!       

V nedeljo, 02. 06. 2019, odhajamo s planinskim krožkom na MAKOVE IGRE na Pečovniško kočo 620 m. Tam se bomo preizkusili v plezanju po umetni steni, vožnji po žičnici, streljanju s fračo, metanju obročev in hoji s hoduljami. Dobimo se ob 8.00 pri gasilskem domu v Zagradu, kjer se bomo peš podali na naš hrib. Prosim, če pridete po otroke ob 15.00 na Pečovniško kočo ali ob 16.00 h gasilskemu domu v Zagrad. Prijavnico prinesite do petka, 31. 5. 2019, učiteljici Mateji Štor.

             Na izlet so vabljeni tudi starši. Na vrhu dobite planinsko malico vsi, ki imate poravnano planinsko članarino 2019!

S seboj imejte:

  • hrano iz nahrbtnika (2 sendviča), 2 vodi,
  • primerno planinsko obutev in oblačila (pelerino, rezervno majico),
  • dnevnik mladega planinca in osnovne barvice,
  • majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  •  jabolko, sladki priboljšek,
  • dobro voljo in nasmeh.

Planinski pozdrav in varen korak!                                                                            

 Metka Irgolič učiteljica športa, planinska vodnica PD  Grmada