In kako so dan doživeli Američani?

Brooke Stevens: Naš dogodek na OŠ Frana Kranjca je bil neverjeten. Res smo uživali v priložnosti, da lahko govorimo z učenci vseh razredov. Vsi so sodelovali in zdelo se je, da so zelo zainteresirani za pogovor v angleščini. Rade volje bi prišli še kdaj. Hvala, da ste nam dali priložnost.

Gwynne Gardner: Res sem uživala, da sem bila lahko za en dan učiteljica in sem učila glasbo. Vsi so bili tako dobrovoljni in so nas toplo sprejeli. Lepo je bilo videti, kako vznemirjeni so bili, da smo prišli. Hvaležna sem za priložnost, da sem spoznala del slovenske mladine.

Johnny Stevens: Največji dogodek zame je bil videti stopnjo razvoja vsakega razreda. Otroci so bili živahni in zabavno jim je bilo gibanje. Užival sem v poučevanju novih iger in glasbe skozi angleščino. Veselim se nadaljnjega sodelovanja in podpore učiteljev ter osebja šole.

ŽIVA IN ANJA, 7. a