Spoštovani planinci in starši! 

V soboto, 11. 05. 2019, odhajamo s planinskim krožkom z avtobusom do Kranjskega Raka in peš naprej do VELIKE PLANINE (Gradišče 1666 m). Zbor bo ob 7.00 na avtobusni postaji na Polulah, na isto lokacijo se vrnemo ob 17.30.

 Avtobusni prevoz boste poravnali preko položnice ob šolski prehrani (cca. 15 eur/25 učencev). Prijavnico učenci vrnejo meni ali učiteljici Mateji Štor, 1. a. Število sedežev na avtobusu je omejeno, zato bomo prijavnice prejemali po sistemu kdor prej prinese prijavnico, ima rezerviran sedež, zato pohitite!!!!!!!

S seboj naj imajo:

  • hrano iz nahrbtnika (3 sendviče), 2 vodi ali ne gaziran sok,
  • primerno planinsko obutev in zimska oblačila (bundo, pelerino, rezervno majico, kapo, rokavice, ker je še ponekod snega),
  • dnevnik mladega planinca in osnovne barvice,
  • majhno prvo pomoč ali nekaj obližev,
  • jabolko, sladki priboljšek,
  • kakšen euro za čaj
  • dobro voljo in nasmeh.

Planinski pozdrav in varen korak!   

Metka Irgolič učiteljica športa, planinska vodnica PD Grmada