Zadnji dan pouka pred zimskimi počitnicami je bil za naše prvošolce prav poseben, saj so postali del Šolske skupnosti učencev.

prvosolci19

Po malici smo se učenci 1. a in b razreda ter učitelji zbrali v posebej lepo pripravljeni in urejeni učilnici Pridružili so se nam še ga. ravnateljica, mentorica ter predstavnika Šolske skupnosti in učenki 5. a razreda, ki sta učence s predstavo popeljali v svet lutk.

Predstavnika šolske skupnosti učencev Klara Klinc in Urban Skok, sta ob koncu prireditve vsakemu učencu za spomin na ta dan izročila obesek, izdelan posebej za ta dogodek. Učiteljica Sabina pa je s fotografiranjem prvošolcev poskrbela, da nam bo dogodek še dolgo ostal v spominu. Da je bil dan še lepši, so poskrbeli prvošolci, ki so na prireditvi zapeli nekaj pesmi.

Naša šolska skupnost učencev ima kar 55 novih članov. Vsem čestitamo!

Mentorici šolske skupnosti učencev

Alja Žekar in Eva Ambrož Hažič