V četrtek, 14. 3. 2019, bo potekal tehniški dan na temo VELIKA BRITANIJA. Cilj je spoznati državo, njene značilnosti, kulinariko ter pripraviti program za nastop v mestu, ki bo 8. maja. Cilj je tudi izdelati čim več izdelkov, ki bi jih lahko uporabili za postavitev stojnice ali jih na stojnici razdelili (recepti, magnetki, priponke, plakati …).

Vozni red šolskih avtobusov za četrtek, 14.3.2019

PRIHOD V ŠOLO IN ODHOD DOMOV

• Vsi vozači (tudi s kombiji) pridete v šolo z 2. šolskim prevozom. Ostali pridete v šolo ob 8.15.
  • JV za učence 1. triade bo kot po navadi.
  • TD traja skupaj 5 šolskih ur.
  • Predura in dejavnosti po 5. uri odpadejo.
  • šolski prevoz domov bo ob 13.00 (za učence od 2. do 5. razreda).
  • šolski prevoz domov (tudi kombiji) bo ob 13.30 (za učence od 6. do 9. razreda).

OPB IN VV

• OPB 1-3 se začnejo ob 12.45 in potekajo po urniku. OPB 4 in 5 ter VV potekajo do odhoda šolskih prevozov.
  • Po učence 1. razreda in tiste, ki ne greste domov s šolskim prevozom (izjeme), pridejo starši.

Vodja projekta Evropska vas

Sabina Hriberšek