Na pustni torek smo se skoraj vsi našemili in po tehniškem dnevu, na katerem smo izdelali ogromno zanimivih izdelkov, v telovadnici rajali, se veselili.

DSCN8715

Komisijo za izbor najboljših mask učencev od 1. do 5. razreda so 4. uro sestavljali učitelj Cveto Prevodnik, učiteljici Lidija Hrušovar ter Maja Klinar in učenca 8. razreda Vid Zaveršek in Gašper Koprivc. Voditeljica in animatorka rajanja je bila učiteljica Alja Žekar.

pust19 3  pust19 1

Peto uro je sledilo rajanje učencev od 6. do 9. razreda. Komisijo so sestavljali učenci 8. in 9. razreda, učiteljica Maja Klinar in knjižničarka Dragica Milojević. Voditelji in animatorji rajanja so bili učitelj Cveto Prevodnik in učenki 9. razreda Sonja Drofenik in Lucija Vinko. Ocenjevali smo izvirnost, izdelavo, dovršenost maske in vživljanje v masko, ki jo je otrok predstavljal.

pust19 2  DSCN8704

Podelili smo tri posamične nagrade v dveh kategorijah – učenci od 1. do 5. razreda in učenci od 6. do 9. razreda, ter dve skupinski nagradi. Zmagovalci so bili:

1. kategorija
  2. nagrada: MUMIJA
  3. nagrada: MINECRAFT
  4. nagrada: SOVA
  1. kategorija
  2. nagrada: ZOMBIJEVKA
  3. nagrada: METULJ
  4. nagrada: AVTOMAT ZA ŽOGE
  1. nagrada skupinskih mask: ZNANSTVENICI
  2. nagrada skupinskih mask: GAMERJI
pust19 4

Čestitke vsem, saj je bila tudi letos naloga komisije zelo zelo težka, ker je bilo ponovno veliko zares dobrih mask, predvsem pa smo veseli, ker smo se našemili skoraj vsi učenci in učitelji šole. Se vidimo naslednje leto v čisto drugi preobleki!

Vaša Pomlad