Ogled gledališke predstave

SKRIVNOSTNI PRIMER ALI KDO JE UMORIL PSA

SNG Maribor

V sredo, 27. 2. 2019, si bomo z učenci od 6. do 9. razreda v SNG Maribor ogledali predstavo Skrivnostni primer ali kdo je umoril psa.

Pouk 0. uro odpade.

Vozači pridejo v šolo s kombiji (1. vožnja) in z avtobusi (2. vožnja). Ostali učenci ob 8.15.

Takoj po prihodu v šolo gredo v matične učilnice, kjer bodo pojedli malico. Jabolka vzamejo s seboj (naj imajo vrečko in majhno torbico za zraven).

Ob 8.45 bo odhod z avtobusi s šolske avtobusne postaje proti Mariboru.

S programom v gledališču bomo začeli ob 10.15 (razdeljeni bodo v 6 skupin, 3 skupine bodo šle v delavnice BONTON V GLEDALIŠČU, 3 pa v delavnice LABIRINT – ogled gledališča).

Če bo vmes čas, bodo pojedli jabolko.

Predstava se začne ob 11.30 ter traja 1 uro in 5 minut (torej do 12.35).

Vrnemo se predvidoma med 13.30 in 14. uro. Če učenci ne bodo imeli kosila, ga naj najkasneje tisto jutro odjavijo.

Cena predstave je 6 EUR, cena delavnic 4 EUR. Polovico plačajo učenci po položnici, polovico krije šolski sklad (torej znaša strošek na učenca 5 EUR). Prevoz bo obračunan naknadno – prav tako krije polovico učenec, drugo polovico pa šolski sklad.

Pri SLJ bomo v ponedeljek, 25. 2. 2019, posebej posvetili pripravi na gledališko predstavo.

Vodja KD:

Kristina Radoš Janežič