Organizacija:

Predure ta dan odpadejo. Zjutraj bo JV za 1. (2.,3.) razred in JVV za vozače s kombiji.

OPB 1-3 bodo po urniku od 12.40 dalje (skupine združujte v OPB1a in 2).

OPB 4 in 5 bodo od 12.40 do odhoda 1. šolskega prevoza.

Vse vozače s kombiji 4-9 združujemo v VV, ki bo do 2. šolskega prevoza ob 14.00.

ŠOLSKI PREVOZI:

ZJUTRAJ: kot običajno (kombiji samo 1. vožnja!!!)

DOMOV: 1. avtobusna vožnja domov ob 13.30 – za 2.-4.r., pohodnike, drsalce in smučarje brez kosila

1. avtobusna in kombi vožnja ob 14.00 za 2.-4.r., smučarje s kosilom in vozače s kombiji

OPOMBE:

• Vsi učenci, ki bodo vstopali v šolo, naj ne pozabijo na ključek garderobnih omaric in copat.
  • Oblečeni naj bodo v topla zimska oblačila in obutev.
  • Smučarji vzamejo malico s seboj na avtobus, pohodniki in drsalci vzamejo malico s seboj in jo dajo v nahrbtnike.
  • Kosilo bo po posebnem urniku, v jedilnico gredo učenci s spremljevalci. Odjavijo naj se, če ne bodo šli na kosilo.
  • Stroške za aktivnosti (smučarska karta, drsanje, avtobusni prevoz za smučarje, 2 učitelja smučanja, bodo poravnali po prejeti položnici ob prehrani).
  • ŠD je po predmetniku obvezen, opravičen izostanek velja le v primeru bolezni.
  • Če bo dež, bo pouk.

Želim vam obilo športnih užitkov!

Metka Irgolič, organizatorica športnega dne